Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Topluma Saygı

İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız.

İnsana Saygı

İnsan faktörünün Cleangobe’n başarasının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, Cleanglobe’n tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve değer vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz…

Performans

Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

İşbirliği ve Takım Çalışması

Başarılı bir şirket olmak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonel ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız.

Liderlik

Liderlerimizin bilgiyi paylaşarak ve üstün bireysel çabayı ödüllendirerek takılarındaki çalışanlarımıza güç verdiklerine ve önlerini açtıklarına inanıyoruz. Kuruluşumuzun her düzeyinde liderlik için fırsat sağlamayı hedefliyoruz.

Dürüstlük ve Bütünlük

İnsan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz.

Kalite

Cleanglobe çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. Dünyanın her yerinde kaliteli mühendislik hizmeti sunmak en önemli amaçlarımızdan biridir. İş yapış yöntemlerimiz ve süreçlerimiz paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yenilikçilik

Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmenin temelidir.