Hakkımızda

Cleanglobe, yenilenebilir enerji sektöründe farklı alanlarda uzun yıllardır yurt-içi ve yurt-dışı projelerde yer alan deneyimli bir ekibin bir araya gelmesi ile 2009 yılında, Temiz Dünya Ekolojik Çözümler Platformu Sanayi ve Ticari Limited Şirketi adı altında kuruldu. 2010 yılında itibaren unvan değişikliği yaparak CG SOLAR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında faaliyetlerini devam ettirmektedir.

\r\n

Cleanglobe, global pazarda faaliyet gösteren, her ölçekte Yenilenebilir Enerji Teknolojileri ile elektrik üretimi konusunda ve çözümler sağlayan yenilikçi bir şirkettir. Şirketimiz, engin, bilgi, tecrübe ve referanslarıyla sektördeki kaliteli duruşunu korumaktadır. Sonuç odaklı ve müşteri memnuiyetini esas alarak çalışmalarını sürdüren yenilikçi ve dinamik ekibimiz; paydaşlarına güncel, sonuca kısa yoldan götürecek, Avrupa’dan edinilmiş profesyonel bilgiyi ve tecrübesini sunarak ortaya çıkardığı hizmetlerle ve misyonundan sapmadan çalışmalarına devam etmektedir.

\r\n

Cleanglobe, her ölçekte yenilebilen enerji sistem kurumu için, finansman ve fizibilite aşamaları dahil olmak üzere, güneş ve rüzgar enerji santralı projelendirilmesi, proje onay, kurulum, işletme, bakım ve onarım etkinlikleri yürütmektedir. Tek adresten fizibilite çalışmalarından GES/RES lisans başvurularına, GES/RES projesinin hazırlanmasından onayına, proje için öz sermaye yahut diş sermaye yapılandırmasından, kurulum, yönetim, bakım ve onarıma tüm faaliyetler Cleanglobe tarafından yürütülür.

\r\n

Grup Şirket Şeması

\r\n